Сортувати за:
Показати:

Слім масаж Форма

1500 грн
Форма.Форма – це антицелюлітний масаж всього тіла з використанням спеціальної антицелюлітної тайсько..

Слім програма на все тіло

1700 грн
Слім програма на все тіло.Унікальна методика схуднення із Таїланду.Секрет успіху в особливій техніці..

Масаж підтягаючий

800 грн
Масаж підтягуючий.Цей вид масажу проводиться з використанням крему, що підтягує фірмінг, для всього ..

Слім програма Живіт

1250 грн
Слім програма живіт.Цей масаж необхідний для наших відвідувачів, хто бажає прибрати зайві сантиметри..
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Особливі масажні техніки в комплексі з використанням спеціальних кремів, гелів та антицелюлітної олії допоможуть вам стати стрункішими, позбутися зайвої ваги та об'ємів.

У складі продукції, що застосовується, натуральні інгредієнти: перець чилі та імбир, що "спалюють" целюліт і забезпечують підтяжку шкіри.

Застосовуємо в роботі двокомпонентні креми. Перший крем, що зігріває, безпосередньо працює на знищення целюліту. Другий - охолодний гель заспокоює шкіру після активної дії зігріваючого крему.

Ви можете вибрати масаж на всі ділянки тіла, з яких потрібно прибрати зайвий об'єм або сконцентруватися на одній області. Та це буде не зовсім приємно, а десь і боляче, але мета того варта.

У комплексі з коригуванням харчування, відвідування фітнесу або спорту залів або іншої фізичної активності слім масаж гарантовано призведе вас до наміченої мети - зниження маси і б'єму тіла.

Слім масаж зі спеціальним антицелюлітним маслом є більш "м'якою" процедурою і рекомендований як допоміжний масаж до слим програм кремом.

Рекомендуємо після комплексу слим масажів зробити масаж, що підтягує, зі спеціальним кремом, що забезпечує підтяжку шкіри після зменшення об'єму тіла.

При виконанні слим масажів можливі побічні ефекти у вигляді синців та місцевого почервоніння шкіри.