Слім Форма

Ціна 1500 грн
Параметры услуги
Длительность 60 мин

Форма.

Форма – це антицелюлітний масаж всього тіла з використанням спеціальної антицелюлітної тайської олії, до складу якої входить червоний перець чилі та імбир. На відміну від інших видів програм, цей масаж допомагає не тільки позбутися зайвих жирових відкладень, але і впливає на саму причину появи целюліту.

Мета масажу – відновити активний кровообіг у підшкірних шарах. В результаті прискореного обміну речовин відбувається насичення шкіри киснем, через що відбувається спалювання жиру, а проблемні ділянки стають більш гладкими і підтягнутими. При виконанні масажу можливий побічний ефект у вигляді синців. Це залежить від особливостей вашої шкіри.

Пам'ятайте, що масаж не принесе вам розслаблення, але дасть результат, що коштує витрачених грошей та часу. Масаж проводиться дуже інтенсивно та активно. Майстер енергійно втирає масло в шкіру тіла, іноді роблячи рухи, що поплескують.

Якщо ви думаєте подарувати сертифікат на цей вид масажу, то повинні бути впевнені, що такий подарунок буде з вдячністю прийнятий від вас.

Ми ж приймемо вас та зробимо масаж "Форма" у будь-якому з наших салонів в Одесі.

Теги: масажі