Слім все тіло

Ціна 1700 грн
Параметры услуги
Длительность 60 мин

Доступні опції

Слім програма на все тіло.

Унікальна методика схуднення із Таїланду.

Секрет успіху в особливій техніці масажу і використанні слім-крему, що розігріває, з подальшим обгортанням.

Мета антицелюлітного тайського масажу полягає у позбавленні підшкірних жирових шарів за допомогою підвищення температури тіла за рахунок ретельного розтирання, погладжування та поплескування.

На більш проблемні ділянки тіла наноситься тайський антицелюлітний крем з червоним перцем чилі та імбиром, після чого починається масування таких ділянок тіла, як ноги, сідниці, живіт і руки, і після закінчення процедури Вам зроблять обгортання на всі проблемні частини тіла.

Для обгортання буде застосовуватися охолодний гель - завдання якого "заспокоїти" шкіру тіла, яка зазнала інтенсивної дії зігрівального крему.

Видимий ефект помітний після 3-4 сеансів, для досягнення оптимального результату фахівці рекомендують до 10 процедур.

Звертаємо вашу увагу на те, що цей масаж не призначений для того, щоб зробити вам приємно, він для того, щоб зробити вас стрункішою.

Під час масажу ви можете відчувати деякий дискомфорт від дуже інтенсивної роботи майстра а також від дії антицелюлітного крему, що зігріває.

Після масажу, залежно від особливостей вашої шкіри, можуть спостерігатися місцеві почервоніння або навіть синці, які пройдуть через кілька днів.

Ефект від антицелюлітного масажу багаторазово зростає при контролі режиму харчування та в комплексі з фізичними активностями.