Салони Орієнт-СПА пропонують послуги автентичного тайського масажу у виконанні майстрів із Таїланду. Тисячолітні традиції та вміння тайських майстрів для вашого здоров'я та гарного самопочуття у салонах Орієнт-СПА в Одесі.

Ми запрошуємо на роботу лише майстрів зі значним досвідом роботи та гарними навичками щодо виконання масажу.

У наших салонах ви можете зробити: різні види масажів, догляд за тілом, СПА комплекси, догляд за обличчям. У переліку послуг кожен знайде щось потрібне йому. Є послуги на будь-який смак та побажання. І чоловіки, і жінки, і молоді люди, і люди з життєвим досвідом матимуть те, що хотіли отримати від масажу в наших салонах Орієнт-СПА в Одесі.

Масаж для двох це не тільки масаж, але й час, який зміцнить зв'язок між вами, надасть вашим почуттям нового імпульсу.

Останнім часом також стає популярним проведення дівич-вечорів, відвідування салону групами. Для цього ми маємо всі умови.

Масаж проводиться в приємній, спокійній атмосфері СПА салону з приглушеним освітленням та м'якою, розслаблюючою музикою.

В основі тайського масажу лежить вчення про те, що енергія в тілі людини рухається спеціальними каналами і від цього залежить самопочуття і здоров'я людини. Якщо рух енергії утруднений або блокований то і виникають нездужання та хвороби. Тайський масаж забезпечує вільне циркулювання енергії по тілу людини.

Після масажу вам буде запропоновано смачний, корисний тайський чай.

Купити будь-яку нашу послугу можна як для візиту до салону, так і як подарунковий сертифікат.