Романтичний комплекс

Ціна 7200 грн
Параметры услуги
Длительность 120 - 240 мин
Особенности Цена за 2х человек за час

Доступні опції

    Цей комплекс підготовлений для тих ,хто хоче порадувати близьку людину,чимось таким,що надовго залишиться у пам`яті.Комплекс розпочинається о 22:00,коли всі відвідувачі залишають салон,і ми робимо тільки для Вас двох.Романтична атмосфера,тиха музика,свічки,масаж у виконанні майстрів Тайланду-атмосфера,сприяє відпочинку двох близьких сердець.
    Тривалість комплексу складає  2  години. Ви самі визначаєте тривалість комплексу при замовленні. Вибір масажей на час проведення комплексу також залишається за вами.Ви самостійно ,за своїм бажанням складаєте програму.Працювати для Вас будуть два майстра.Крім масажу вам будуть запропоновані фрукти та чай

Просимо врахувати при виборі масажу, що деякі з них вимагають значного часу на підготовку. Наприклад, стоун масаж вимагає близько 45 хв на розігрів каміння, тайський трав'яний - близько 20 хвилин на розігрів компресів. Тому, щоб ви не втрачали час, радимо не замовляти ці масажі в даному спа комплексі.

Ми рекомендуємо вибирати розслаблюючі масажі з урахуванням пізнього часу, щоб по прибутті додому у вас був глибокий і міцний сон.

Найчастіше цей комплекс у нас замовляють на день народження, на річницю весілля або перед тим, як зробити пропозицію руки та серця.