Арома масаж від Орієнт-СПА

Ціна 1350 грн
Параметры услуги
Длительность 60 минут
Тип массаж в 2 руки

Доступні опції

Арома масаж - чудовий вибір для тих, хто хоче розслабитися і зануритися в чарівний світ гармонії та спокою. В основі цього масажу закладена прадавня традиція використання ефірних масел та виконується методом особливого натискання на акупунктурні точки і меридіани, за якими, згідно східної традиції, тече життєва енергія. Ви не напружуєтесь, а організм отримує інтенсивне фізичне навантаження, порівнянне з фітнесом.

Вплив йде по всій поверхні тіла і має лімфатичну спрямованість.
- терапевтичний і психологічний вплив,
- зникає втома, роздратування, нервозність,
- нормалізує сон і загальний тонус,
- полегшує біль при ревматизмі та артриті,
- знижує артеріальний тиск,
- видаляє блоки,
- вирівнює енергетику тіла,
- стимулює обмінні процеси організму.

Перед масажем вам будуть запропоновані на вибір масажне масло з 9-ма різними запахами: жасмин, лаванда, троянда, без запаху, розмарин, цитронелла, мок, рачаваді і кокос. Ви зможете вибрати запах який вам подобається.

Також ми запропонуємо вам масажний крем з запахом квітки Мок і натуральне кокосове масло класу Extra virgin oil. А це вже буде не просто масаж а масаж і догляд за шкірою тіла,

Для тих хто хоче налагодити сон рекомендуємо замовити арома масаж у вечірній час перед закриттям салону. В цьому випадку ви прийдете додому і відразу підете спати.

Рекомендуємо цей вид масажу для першого візиту в тайський СПА.

Також ця послуга дуже популярна для парного масажу. Це і зрозуміло, адже час, проведений в одній кімнаті поруч із близькою людиною не тільки приносить користь одного, а й зближує, зміцнює зв'язки двох.

Теги: масажі