Масаж голови зі спеціальними свічками

Ціна 850 грн

    В основі методу застосування свічок лежить вчення про те, що глибоке очищення і зняття напруги у вушному каналі робить благотворний вплив на гортань та носові пазухи, загострення зору і слуху, гармонізацію енергетичних полів. Застосування свічок поєднує в собі досвід традиційної народної медицини й сучасних знань, які дозволили відродити і зробити популярним цей унікальний, абсолютно безболісний і натуральний метод повного зовнішнього очищення вух і оздоровлення організму.
    У процесі даного масажу свічка вставляється у вухо і підпалюється, одночасно з цим виконується масаж голови і шийно-комірцевої зони. Арома свічки допомагають вирішити такі проблеми, як: - алергія, - біль у вухах і тілі, - високий артеріальний тиск, - безсоння, - запаморочення і головні болі, - погана циркуляція крові, - інфекції лімфи і інші вушні інфекції, - отосклероз, - неврит слухового нерва, - вушні сірчані пробки, - стресові ситуації і при порушенні сну.
    Тепло від полум'я свічки поступово поширюється вглиб вуха, досягаючи барабанної перетинки, пом'якшуючи поверхню внутрішнього вуха. У даній області утворюється зона зниженого тиску, яке сприяє виведенню через пори на зовнішню поверхню різних забруднень. Свічки є відмінним профілактичним засобом для людей які подорожують на літаку або при далекій поїздці на автомобілі, або перебування у горах, а також після відвідування різних водних процедур.

Теги: масажі