Масаж обличчя 15-60 хвилин

Ціна 400 грн
Параметры услуги
Длительность 15 мин

Доступні опції

Масаж обличчя.

На ваш вибір пропонуються різні за тривалістю і відповідно до наповнюваності послуги масажу особи, а саме від 15 до 60 хвилин.
Залежно від обраної тривалості масаж обличчя може включати в себе тільки безпосередньо сам масаж з кокосовим натуральним маслом або масажним кремом, але може і включати цілий комплекс по догляду за обличчям, який складатиметься з:
- Очищення шкіри вашого обличчя від макіяжу, продуктів життєдіяльності шкіри, а також від пилу та бруду.
- скрабування за допомогою делікатних скрабів, призначених для обличчя Скраби з натуральним складом в яких використовується або рис або бамбук як пілінг.
- масаж обличчя із спеціальним масажним кремом для всіх типів шкіри Pattrena.
- поживна маска або зволожуючий крем для обличчя

Техніка виконання тайського масажу обличчя в салонах значно відрізняється від техніки роботи косметологів, т.к. у нас різні підходи та різні шляхи досягнення мети – гарне та свіже обличчя. По-перше ми ніколи не вторгаємося у підшкірний покрив, не робимо жодних проколів, видавлювань тощо. По-друге, наші майстри крім роботи безпосередньо зі шкірою обличчя працюють з м'язами обличчя, проводячи саме масаж м'язів а також активних точок на обличчі та голові. В результаті м'язи приходять у тонус що як наслідок призводить до ефекту підтягування. Результат - ви виглядаєте молодшим після масажу.

Для масажів обличчя використовуємо продукцію тайського виробника косметики преміум-сегменту - Pattrena.
Кошти для догляду за особою також можна купити для особистого споживання вдома.
Теги: масажі