Масаж компресами

Ціна 1400 грн
Параметры услуги
Длительность 60 минут

Доступні опції

Тайський трав'яний масаж.

Тайський трав'яний масаж - приємна і корисна процедура для всього тіла, яка включає масаж спеціальними мішечками з трав'яними зборами, підігріті на водяній бані.

Масаж спрямований на посилення імунітету та боротьбу із простудними захворюваннями. Вчасно масажу розігріті трав'яні компреси будуть використовуватися для масажу спини та грудей. Вплив на організм йде відразу в кілька етапів: аромат впливає на дихальну систему, цілющі властивості трав надходять до організму через шкірний покрив, а на м'язи йде м'яка дія рук майстра. Масаж допоможе Вам зменшити ризик захворювань, пов'язаних з холодом, а також швидше відновитись після перенесеної хвороби. Слід пам'ятати, що наявність підвищеної температури є протипоказанням застосування цього масажу.

Приємний запах трав на деякий час замінить використання духів.

Склад компресу: бергамот; лемонграс; куркума; лист тамарину; сіль; камфора; камфора суматранская; імбир (Зінгібер пурпурний); лист евкаліпту; цитрусова цедра; екстракт почули індійською; екстракт пандану; корінь галангалу сухий; лоза суха

 Вкрай корисно зробити собі такий масаж якщо ви тільки відчули наближення респіраторного захворювання і на етапі на етапі одужання. Подаруйте собі здоров'я від тайських трав та вмілих рук тайських майстрів.

Заборонено робити за підвищеної температури тіла!

Теги: масажі
Схожі товари