Тайський масаж

Ціна 1300 грн
Параметры услуги
Длительность 60 минут
Тип в 2 руки

Доступні опції

   Тайський традиційний масаж.

Тайський традиційний масаж-це цілісна система оздоровлення всього організму, заснована на східній медицині, буддійській духовній практиці та йозі. В основі вчення лежить розуміння того, що енергія в тілі людини рухається по певних каналах і мета майстра забезпечить чистоту цих каналів, щоб енергія могла рухатися вільно, без перешкод.

Тайський масаж ще називають "пасивна йога" або йога-масаж. Під час масажу використовуються плавні розтягування, розминання, натискання та поплескування. Усі види на кожну людину підбираються індивідуально. Це залежить від таких факторів, як вік, рівень фізичної підготовки, ваших особливостей організму та ін.

Мета масажу -привести організм до гармонійного стану та одночасного припливу життєвих сил. Традиційний тайський масаж проводиться на спеціальному масажному маті, робиться в піжамі (довгі вільні штани та сорочка). Цей масаж – покращує капілярний кровообіг, – підвищує гнучкість хребта та суглобів, – нормалізує обмін речовин, – допомагає боротися із зайвою вагою, – знімає стрес, депресію, хронічну втому, – підвищує працездатність та швидкість мислення.

Традиційний тайський масаж - це основа всіх тайських технік і найпопулярніший масаж у наших салонах, що й природно. Саме в цьому масажі розкриваються всі особливості техніки масажу тайських майстрів. Саме цей масаж найчастіше купують наші відвідувачі як сертифікат для подарунка.

Спробувавши тайський традиційний масаж у салонах Орієнт-СПА в Одесі ви ознайомитеся з давніми практиками та досвідом тисячоліть, збереженим сучасними майстрами.

У наших салонах вам робитимуть масаж тільки майстри зі значним досвідом роботи та життєвим досвідом. Середній досвід роботи майстрів у наших салонах – 10 років.

Тривалість масажу 60-120 хвилин. Масаж може бути виконаний одним майстрами або двома майстрами в 4 руки.

Теги: масажі