Масаж спини

Ціна 750 грн
Параметры услуги
Длительность 15 минут

Доступні опції

   Масаж спини.

Тайський масаж спини здатний позбавляти широкого ряду захворювань, тому що саме через спину проходять нервові закінчення, що контролюють роботу внутрішніх органів і кінцівок. Від ступеня кровопостачання хребта залежить повноцінність всіх життєво важливих органів: головного мозку, серця, легенів, печінки, шлунка, сечостатевої системи. Під час масажу спини майстер опрацьовує напружені м'язи вздовж усього Вашого хребта, зачіпаючи всі відділи - шийний, грудний, поперековий, крижовий та куприковий. Цей вид масажу позбавляє сольових відкладень, знімає біль у спині і розслаблює м'язи, усуває викривлення хребта і остеохондрозу, підтримує в тонусі м'язовий корсет, покращує кровообіг і працездатність, сприяє зняттю головного болю.

У сучасному світі, на жаль, багато хто може поскаржитися на головні болі, болі в області шиї та лопаток. Ми це виправимо. У вас є два варіанти: варіант перший – прийняти таблетку, варіант другий – прийти на масаж спини, достатньо всього 30 хвилин, 60 звичайно краще. Варіант нічого не робити "саме пройде" – не варіант.

Масаж може бути виконаний у різних варіаціях та тривалості.

Традиційно масаж спини у виконанні майстрів із Таїланду робиться на підлозі на масажному маті, як тайський масаж. Однак масаж спини може бути зроблений і на масажному столі із застосуванням олії, масажного крему та натуральної кокосової олії.

Тривалість може бути від 30 до 60 хвилин.

Можна зробити масаж спини із трав'яними компресами.

Лікувальний ефект масажу може бути посилений застосуванням спеціальних тайських трав'яних бальзамів.

Всі наші фахівці у всіх салонах Орієнт-СПА в Одесі добре володіють технікою тайського масажу спини, т.к. він є одним із найбільш затребуваних у наших відвідувачів.

Теги: масажі