Догляд за тілом - маски

Ціна 850 грн
Параметры услуги
Длительность 30 мин
Особенности Наличие желаемого скраба нужно уточнять

Маска для тіла.

Маски для тіла – це чудовий спосіб зробити Вашу шкіру гладкою, пружною та підтягнутою. Вона надає шкірі тіла свіжість і здоровий вигляд. Ретельно доглядаючи обличчя, жінки буває що приділяють належної уваги тілу. Адже шкіра на ногах, руках, грудях і животі так само схильна до зневоднення і обвисання, як і шкіра обличчя. Саме застосування масок сприяє насиченню шкіри корисними речовинами, що містяться в масках, її зволоженню, тонізації, а також м'якому та делікатному очищенню шкіри. Для повноцінного догляду за тілом використовуйте перед нанесенням маски для тіла - тайський скраб, який створить необхідні умови для більш ефективного проникнення корисних інгредієнтів, що містяться в наших масках.

У наших салонах маска для тіла це не просто нанесення маски і тяжке очікування. Через те, що ми насамперед масажний салон, то й нанесення маски на тіло це також легкий масаж. Ви отримуєте подвійну користь і масаж та догляд за шкірою тіла.

У салонах Орієнт-СПА в Одесі використовуються маски натурального походження, купити які можна в будь-якому з наших салонів.

Послуга кінцева популярна насамперед у наших відвідувачок, але й чоловікам вона буде корисною.

Добре поєднувати цю послугу з арома масажем, масажем голови та обличчя.

Схожі товари