Догляд за тілом ІЧ кабіна

Ціна 150 грн
Параметры услуги
Длительность 30 мин
Особенности Эта услуга доступна только в салоне на Заболотного 67/2

    Теплові процедури, а саме глибокий прогрів тіла - здавна вживаний спосіб відновлення, лікування та оздоровлення. Користування лазнею і сауною - один з традиційних елементів культури багатьох народів. Сучасне життя - стрімка і мобільна, і сучасна людина часом не може дозволити собі витрачати багато часу для підтримки здоров'я. Можна сказати, що в цьому відношенні інфрачервона сауна, або інфрачервона кабіна, є тим ідеальним засобом, яке забезпечує оптимальний догляд за здоров'ям, не вимагає багато часу.

В інфрачервоній кабіні досить одного заходу на 20-40 хвилин. Тобто основний акцент, який ставлять розробники інфрачервоних кабін, це набуття здоров'я і душевний розслаблення в максимально короткі терміни.

Оскільки в ик кабіні немає теплового навантаження, оздоровчі процедури в ній можуть брати діти, люди похилого віку, особи які страждають судинними і нейроциркуляторна захворюваннями. Більш того, застосування кабіни навіть показано при таких станах, т. К. Тренування терморегуляції є потужним стимулятором імунної системи і захисних сил організму. Важливою перевагою кабін є можливість їх щоденного використання, в той час як сауну рекомендується відвідувати не частіше ніж один раз на тиждень.

Теги: масажі