Масаж-сюрприз у 4 руки "Орієнт"

Ціна 1700 грн

Особливістю проведення такого масажу є те, що одним з двох майстрів є Ви самі. Другим майстром виступає фахівець нашого салону.

Ми не інформуємо відвідувача про те, як буде проходити масаж і хто буде його проводити. Для нього буде все як завжди.

Перед масажем запропонуємо вибрати масло для масажу, перевдягнемо й проведемо в кімнату. Масаж почне як зазвичай.

І ось через кілька хвилин після початку масажу, після того, як відвідувач розслабився, заспокоївся і з насолодою приймає масаж в кімнату заходите ви і починаєте робити масаж синхронно з нашим майстром, повторюючи його руху. Це буде зовсім не складно.

Процес масажу в умовах тайського СПА, під приємну розслаблюючу музику буде приносити задоволення і вам. І ось через деякий час той, кому роблять масаж, до свого ідівленію виявляє що другий майстер це ви. І це ви зробили такий шикарний подарунок своїй близькій людині. Відбувається вибух почуттів і емоцій. Ніхто не залишається байдужим до такого подарунка.

Далі масаж триває майже в стандартному виконанні з тією лише різницею що між вами двома відбувається чуттєвий контакт, що підсилює ваші відносини і приносить задоволення обом.

Протягом усього часу застосування ви придбаєте початкові, базові поняття про арома масажі і зможете вечорами під настрій робити масаж своїй близькій людині.

Ще ніхто не залишився байдужим до такого масажу - сюрпризу.

Теги: масажі