Масаж внутрішніх органів через масаж живота

Ціна 750 грн

Доступні опції

Масаж живота.

Тривалий час під впливом Буддизму лікарям стародавнього Сіама заборонялося проводити розтин людини, навіть після смерті. Тому місцеві цілителі були змушені шукати шляхи вивчення людського тіла, не вдаючись до розтину і що найважливіше знаходити ефективні шляхи лікування людини, в тому числі і внутрішніх органів. Одним з найпотужніших методів лікування внутрішніх органів і став масаж живота, розроблений в Таїланді протягом століть в умовах заборони на прямий, безпосередній вплив на внутрішні органи.

У мистецтві масажу живота тайці досягли досконалості, як і в масажі в цілому. При масажі живота проводиться масаж черевної стінки і органів черевної порожнини. Даний вид масажу об'єднує в собі фізичні, ментальні, емоційні і душевні фактори. У Таїланді область живота вважається важливим енергетичним центром тіла, від якого багато в чому залежить життєздатність людини.

Масаж живота робить позитивний вплив на здоров'я людини в цілому і сприяє:
• виведенню токсинів, схудненню і зміцненню м'язів тіла;
• поліпшення ендокринної функції і стимуляції лімфатичної і кровоносної системи;
• зняття стресу і відновлення життєвої енергії;
• вивільнення заблокованих емоцій, які негативно впливають на систему травлення.

Серед захворювань, які здатний вилікувати масаж, відзначають гострий і хронічний гастрит, холецистит, коліт, панкреатит, хронічний апендицит і пієлонефрит, нервові розлади. Навіть один сеанс масажу вирішує такі проблеми, як відсутність апетиту, здуття живота, гикавка, запор, гіпертонія і т.д. Крім того, масаж живота покращує роботу функції яєчників, нормалізує менструальний цикл, робить його менш болючим.За допомогою масажу живота знімають запалення нирок, усувають затримку рідини, лікується імпотенція у чоловіків і статева дисфункція у жінок. Масаж живота покращує рухову активність шлунка і кишечника, підвищує секрецію травних залоз, видаляє надлишок жирових відкладень в області живота, зміцнює черевний прес і м'язи тазового дна.

Теги: масажі