Масаж ніг із теплим воском

Ціна 1400 грн

   Масаж ніг з воском арома свічки.

Масажі ніг вкрай важливі для гарного самопочуття та міцного здоров'я. Існує безліч варіантів масажу ніг.

Масаж ніг з воском арома свічки це поєднання м'якого масажу ніг та корисної дії тепла від воску спеціальної свічки, виготовленої з соєвого та бджолиного воску.

Арома свічка з натурального соєвого та бджолиного воску з додаванням ефірних та кокосових масел дає теплий віск, який позитивно впливає на шкіру тіла. Вони не містять парафіну, тому в результаті горіння свічки виходить цілющий бальзам, який вбирається в шкіру, зволожуючи її та створюючи захисний бар'єр від вітру, води та морозу. Масаж з арома свічок буде корисний насамперед тим, у кого суха шкіра, схильна до утворення тріщин. Соєвий віск - відмінний засіб для зволоження та живлення шкіри тіла; його можна застосовувати не тільки для масажу, але і при щоденному догляді за шкірою. Даний вид масажу відмінно підійде взимку, адже саме тоді ваша шкіра особливо вразлива та не захищена.

Техніка виконання масажу може змінюватись від розслабляючого масажу ніг до варіанту виконання як тайська традиційна рефлексологія. Вибір варіанта виконання залишається за вами. Ми зробимо масаж на найвищому рівні у будь-якому з наших салонів в Одесі.

Особливо приємно зробити такий масаж в осінньо-зимовий період, коли температура на вулиці значно знижується і особливо при мінусових температурах.

Теги: масажі