Догляд за тілом з Алое віра

Ціна 850 грн

    Масаж з гелем Алое віра.

Алое Віра - природний антибіотик, відомий з 2-го тисячоліття до н.е. Маска з Алое Віра застосовується для усунення негативних наслідків сонячних опіків. Алое Віра є сильним природним засобом, що володіє дією, що регенерує, що дозволяє швидко відновити шкірний покрив. Алое Віра виводить токсини і шлаки, очищає кров і лімфу, має бактерицидну і протигрибкові властивості, надає болезаспокійливу дію. Під впливом Алое Віра інтенсивніше

відбувається процес оновлення клітин.

Масаж проводиться протягом 30 хвилин.

За цей час майстер м'якими, масажними рухами наносить гель алое вера на шкіру відвідувача, забезпечуючи рівномірний розподіл гелю і його вбирання в шкіру.

Основний час споживання цієї послуги звичайно ж літній період, а й в інший час цей масаж буде вам корисний у випадках, якщо ви відвідуєте солярій і шкіра була схильна до ультафіолетовому опроміненню.

Також масаж з гелем алое вера може бути періодично застосовуватися в якості профілактичного процедури з метою забезпечення кращої регенерації молодої шкіри.

Слід пам'ятати що ця послуга скоріше не масаж, а догляд за шкірою, основним ефектом якої є благотворний, корисну дію гелю алое вера.

Теги: масажі